LT

EN

RU
Į pirmą puslapį Svetainės schema Informacija PaieškaTūrinė reklama

TŪRINĖ REKLAMA

Tūrinė arba trimatė reklama kainuoja brangiau, bet ir efektas klientui yra nepalyginamai didesnis. Jei turite pakankamai finansinių išteklių, Jūsų parduotuvei ar biurui rekomenduotume būtent tokio tipo reklamą. Ji gerai matoma dieną ir naktį, yra ilgalaikė, sukuria jaukumo įspūdį. Kombinuojama su dvimatėmis plokštumomis gali išskirti, pabrėžti Jūsų produkto savybes arba Jūsų įmonę. Plokštuminė reklama ir trimatis Jūsų firmos logo reikštų, kad žinote savo vertę.

Tūrinių raidžių ar vizualinių elementų gamybai naudojami aukščiausios kokybės skaidrūs, balti, blizgantys ir matiniai plastikai. Plastikai atsparūs temperatūrų svyravimams.

Klientas pats renkasi kokių šalių gamintojų lempos bus įstatytos reklamai iš vidaus apšviesti - lenkų, švedų ar vokiečių. Tvarkinga instaliacija, kuria pasirūpins agentūros meistrai, pailgins šviečiančios reklamos tarnavimo trukmę.

Tūrinę reklamą galima derinti su neonine reklama.Tai labai originalus sprendimas.

Reklamos agentūra “Lagunta” gamina standartinių ir nestandartinių formų tūrines iškabas:

ŠVIEČIANČIOS TŪRINĖS IŠKABOS. Parduotuvių, kontorų pavadinimai. Dideli prekiniai ženklai, kiti nestandartiniai gaminiai.

PAPRASTOSIOS TŪRINĖS IŠKABOS. Kiek pigesnis tūrinės reklamos variantas. Tūrinės formos gerai matomos dieną, tačiau nešviečia naktį.

KOMBINUOTOSIOS TŪRINĖS-PLOKŠTUMINĖS IŠKABOS. Naudojamos su projektuojamu paprasčiausiu plokštuminiu skydu prekei, prekės savybei išryškinti.

Tūrinę reklamą labai svarbu ne tik tiksliai ir kokybiškai, tvarkingai pagaminti, bet ir sumontuoti ant pastato sienos. Mūsų specialistai saugiai dirba dideliuose aukščiuose ir su įvairiais sienų tipais - tinkuotos sienos, plytų, gelžbetonio. Darbai atliekami kruopščiai, todėl jei pastatas naujas, siena net nuėmus reklamines iškabas liks tvarkinga ir pastatas vėl turės gerą prekinę išvaizdą. Darbus atliekame greitai ir kokybiškai, nes dirba ne tik daugiametę patirtį turintys darbuotojai.

 
 
 


   Iš viso: 1386;   Šiandien: 1

© Lagunta 2005