LT

EN

RU
Į pirmą puslapį Svetainės schema Informacija PaieškaNeonas

NEONINĖ REKLAMA

Neoninę reklamą siūlome nuo 2000 m., nors iš esmės tokia reklama - klasika. Nustebsite - ir ne tokia jau brangi. Efektyvumas - milžiniškas. Neonas puikiai dera baro, kavinės interjere. O jei norite išsiskirti ir eksterjere pagaminsime paprasčiausią nedidelį užrašą arba įspūdingą ir sudėtingą vizualiąją konstrukciją. Potencialius klientus tokios iškabos veikia tiesiog magiškai.Neonas tinka ne tik meniškų užrašų gamybai, bet ir, tarkim, pastato išorės puošybai. Dekoruojant pastatą tam tikrais elementais galima taip suvilioti potencialius pirkėjus ar vartotojus, pravažiuojančius naktį.

Neono panaudojimo galimybės itin plačios ne tik dėl to, kad jo atspalvių galime pasiūlyti mažiausiai 24. Jis puikiai dera su kitomis vizualiosios reklamos formomis - plokštuminiais skydais, nešviečiančia tūrine reklama.

Reklamos agentūra “Lagunta” gamina tokias vizualiąsias reklamas su neono lempomis:

LANKSTYTI KOMPONENTAI. Iš neono lempų-vamzdelių išlankstyti šviečiantys logo, trimatės raidės.

ANIMUOTA NEONINĖ REKLAMA. Naudojami specialūs elektroniniai komponentai sukuria neono efektus (mirksėjimas, persijungimų kombinatorika)

TŪRINĖ ARBA PLOKŠTUMINĖ REKLAMA APVEDŽIOTA NEONO VAMZDELIU.

Neoninei reklamai suteikiame 1 metų garantiją. Taip išsklaidysime mitus, esą neonas nepatvarus. Be to užtikriname pogarantinį aptarnavimą. Neoninės reklamos gamyboje naudojame amerikietiškas ir itališkas medžiagas.

 
 
 


   Iš viso: 1386;   Šiandien: 1

© Lagunta 2005