LT

EN

RU
Į pirmą puslapį Svetainės schema Informacija PaieškaReklama ant transporto

REKLAMA ANT TRANSPORTO

Reklamai ant lengvųjų ir krovininių automobilių, motociklų, mikroautobusų, autobusų, ir troleibusų naudojama sertifikuota amerikiečių gamybos plėvelė FASCAL, pritaikyta specialiai dažytiems lygiems ir tentiniams paviršiams. Mūsų meistrų negąsdina Jūsų automobiliai, nes darbo patirtis didžiulė. Lenkti ar tiesūs paviršiai, durelės ar rankenos - ne kliūtis. Patikėkite savo automobilį apipavidalinti mums. Galima naudoti ir šviesą atspindinčios plėvelės. Ja apipavidalintas automobilis nakties metu teiks stebėtojui veiksmingą informaciją ir bus saugesnis.

Reklamos agentūra “Lagunta” gali apipavidalinti automobilius naudojant tokias medžiagas:

GRAFINIS AUTOMOBILIŲ APIPAVIDALINMAS PLĖVELE. Galime pasiūlyti FASCAL 700 ir 800 serijas.

AUTOMOBILIŲ APIPAVIDALINIMAS FOTOGRAFINIAIS VAIZDAIS. Tai skaitmeniniu būdu atspausdinti fotografiniai vaizdai, atsparūs saulės spinduliams, neblunkantys. Labai efektinga ir graži reklama.

KOMBINUOTAS AUTOMOBILIŲ APIPAVIDALINIMAS. Tai automobilio apipavidalinimo būdas, kai naudojamos ir lipnios plėvelės, ir skaitmeniniu būdu atspausdinti fotografiniai lipdukai.

Automobilį apipavidalinsime ne vėliau, kaip per 5 d. po maketo suderinimo su užsakovu. Informatyvus automobilis - ne tik skiriamasis firmos ženklas, bet ir geras, aktyvus informacijos nešėjas!

 

 

 

 

 

 

 

 


   Iš viso: 1391;   Šiandien: 0

© Lagunta 2005