LT

EN

RU
Į pirmą puslapį Svetainės schema Informacija PaieškaSublimacija

SUBLIMACIJA

Tai užrašų ir spalvotų vaizdų perkėlimas ant sintetinio audinio.Gali būti įprastas vėliavinis audinys, satinas, tafta, veliūras ir kt. Naudojant šį būdą pasiekiama labai aukšta vaizdo ir spalvų kokybė. Dažniausiai naudojamas komandų sportinės aprangos marginimui, vėliavų, užuolaidų, gairelių gamybai.

Įvadinė dalis

Didelio formato skaitmeninė spauda ant tekstilės yra šiuolaikiška alternatyva modernių interjerų ir eksterjerų dekoravimui. Naudojant tik aukštos kokybės sublimacinius dažus, atspaustas fotovaizdas, piešinys ar logotipas nebijo atmosferos pokyčių, spalvos atsparios UV ir drėgmei.

Gamybos būdas

Skaitmeninė sublimacinė spauda - tai netiesioginis dažo užnešimas ant marginamo paviršiaus. Pradžioje, specialiais sublimaciniais dažais spaudžiama ant popieriaus, o tada tam tikros temperatūros ir slėgio veikiama spauda užnešama ant austinės, nertinės, megstinės ar klijuotinės sintetinės arba pusiausintetinės medžiagos. Šis spaudos būdas ypatingas tuo, kad lyginant su tiesiogine skaitmenine solventine spauda, gaunama aukštesnės kokybės, geresnės raiškos ir spalvingumo spauda. Skaitmeninei sublimacinei spaudai nereikia specialaus pasiruošimo, t.y. spalvų skaidymo, formų ruošimo, todėl šiai spaudai nereikia didelių investicijų ir laiko sąnaudų. Tai ekologiška spauda, nes jos gamybai naudojami sublimacinei spaudai skirti vandeniniai dažai.

Taikymo sritys (panaudojimas)

Skaitmeninė sublimacinė spauda ant tekstilės - tai puikus sprendimas langų ir vitrinų dekoravimui, nes tik geras apipavidalinimas išryškina prekės privalumus, patraukia pirkėjų žvilgsnį.

Valstybinės, reklaminės ar firminės vėliavos - tai efektyvi ir nedidelių investicijų reikalaujanti įvaizdžio formavimo priemonė. Firmos logotipas yra nuolat žmonių akiratyje, o tai leidžia pasiekti puikių rezultatų. Be įprastų standartinio dydžio vėliavų, galima pagaminti įvairių dydžių ir formų stalo dekoravimui skirtas vėliavėles ir gaireles.

Prezentacijų ir parodų metu vis dažniau įprastinius popierinius plakatus, tentus ar reklaminius skydus keičia mobilūs tekstiliniai stendai ir iškabos, kurie padeda išsiskirti iš dalyvių minios savo oroginaliu dizainu ir aukštos kokybės spauda.

Sublimacinė spauda vis plačiau taikoma kasdienių drabužių, sportinės aprangos, fanų atributikos reklaminiam apipavidalinimui. Įvairiaspalviai logotipai, fotovaizdai, nuotraukos, piešiniai ar šaržai dadami ant marškinėlių, kepurėlių, skarelių, šalikų.

 

 


   Iš viso: 1391;   Šiandien: 0

© Lagunta 2005