LT

EN

RU
Į pirmą puslapį Svetainės schema Informacija PaieškaApie mus

UAB „Lagunta“ įkurta 1991 m. Šiuo metu pas mus nuolat dirba 11 darbuotojų. Pagrindinė įmonės vieta yra Nemuno g. 16 a, KAUNE.

Visi administraciniai ir techniniai skyriai aprūpinti naujausia ryšio ir informacijos formavimo, valdymo technika. Greiti kompiuterių tinklai netrukdo sklandžiai keistis informacija ir dėl to dirbame dar sparčiau. Energinga darbuotojų komanda visada pasirengusi greitai ir tvarkingai įvykdyti Jūsų užsakymus.

Reklamos agentūra „Lagunta“ specializuojasi gamybos srityje, todėl techninės galimybės neriboja Jūsų fantazijos, o mes galime garantuoti aukščiausią kokybę. Jei norėtumėt įrodymų, visada mielai Jūsų laukiame: parodysime gamybos cechus ir aparatus kuriais bus kuriamos reklaminės priemonės Jūsų firmai. Prie kavos puodelio aptarsime problemas ir pasiūlysime optimaliausius sprendimus.

Per dešimtmetį veiklos metų susidūrėme su įvairiausiomis užduotimis ir pageidavimais, tad vargu ar sugalvosite ką nors tokio, ko nepajėgtume pagaminti. Nebent tai būtų plastikinis, šviečiantis kosminis laivas, tai tikrai ne mūsų darbų sfera.

Jei Jums prireiks vizualiosios reklaminės iškabos, tikrai liksite patenkinti. Mūsų patirtis, technologijos, naujausios medžiagos ir įrankiai, ir, svarbiausia, gabūs darbininkai gali gaminti ne tik labai sudėtingas vizualiosios reklamos sistemas - didelės ir mažos tūrines figūras ir raides, visiškai spalvotus plakatus ant tentų, neoninę reklamą. Mes esame pasirengę atsižvelgti ir į Jūsų poreikius.  Jūsų pageidavimu pasiūlysime ir pigesnių, bet ne prastesnių medžiagų, iš kurių pagaminta reklama tarnaus ilgus metus.

Viliamės, kad rasite laiko ir atvyksite pažiūrėti, kokius didelius ir gražius spalvotus  plakatus galime spausdinti  parodų stendams, ekspozicinėms konstrukcijoms, salėms apipavidalinti - bene geriausias sprendimas.

Jei Jums nebūtina fotografijos kokybės skaitmeninė spauda – ne bėda. Turime du plačiajuosčius plėvelės pjaustytuvus, kuriais galime pjaustyti įvairias grafines figūras iš lipnios plėvelės.

Gal jau pavargote skaityti, bet mes dar turim apie ką papasakoti! Solidi kompanija gali būti ir maža, ir didelė. Abiem atvejais tokiai kompanijai anksčiau ar vėliau prireikia verslo dovanų arba suvenyrų. Nesiblaškykite ir naktimis miegokite ramiai. Patikėkite užrašų dėjimą ant įvairiausių verslo dovanų mums. Nesvarbum, ar paprasčiausias rašiklis ar linksmai nuteikiantys marškinėliai; rankinis laikrodis ar mobilusis telefonas: viską (žinoma, jei paviršiai tinka technologiniam šilkografavimo procesui) papuošime Jūsų firmos užrašais, prekių ženklais ir rekvizitais. Prieš ruošdami verslo dovanas ar darbinę aprangą savo kolektyvui, susisiekite su mumis. Aptarsime Jūsų norus ir užkirsime kelią galimoms techninėms problemoms. Taip sutaupysite ne tik pinigus.

Reklama ant transporto mums taip pat ne naujiena. Miela matyti „mūsų mašiniukus“,  zujančius po visą Lietuvą - daug jų rankomis nuglostyta. Nieku gyvu nevažinėkit tuščiu baltu ar liūdnu raudonu autobusiuku, važiuokit pas mus ir pasitikėkit.


   Iš viso: 1031;   Šiandien: 5

© Lagunta 2005